22 . Yıl
Psikiyatrik Eğitim Danışma Terapi Merkezi
SESSİZLER YİNE ŞAMPİYON

Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı 2015-2016 Futbol Sezonunu şampiyon olarak tamamladı…

İlimizi İşitme Engelliler Futbol Süper Liginde temsil eden Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımı, erteleme maçında konuk olduğu Antalya B.Şehir Bld. İ.E takımını 4-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti.

Geçtiğimiz sezonun ardından bu sezonda Şampiyonluğunu ilan eden Bordo-Beyazlı Sessizler, ilimize bir Şampiyonluk daha yaşattı.

Alaattin Tutaş’ın öğrencileri, sezonu 61 puanla tamamlayarak şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Elazığ Belediyesi İ.E Futbol Takımı’na şampiyonluğu getiren goller Mehmet Sert (3) ve Adem’in ayağından geldi.

Kulüp Başkanı Dr. Ömer Deniz Elazığ Belediye Başkanı, Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Alaattin Tutaş ve futbolcularında katıldığı kahvaltılı basın toplantısında yaptığı açıklamada; iki yıl üst üste şampiyon oldukları için çok mutlu olduklarını ifade ederek, teknik ekip ve futbolcularını kutladı. Deniz, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederek, önümüzdeki yıl Avrupa kupalarında da iddialı olacaklarını sözlerine ekledi.

Okunma : 1.568
Sitemizde şu anda 4 ziyaretçi bulunuyor. Sitemizi bu gün 59 , dün 75 kişi, toplamda 452.657 kişi ziyaret etti.
PEDATEM Sağlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.
Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sk. No: 15 /1 ELAZIĞ    Tel : +90 424 236 49 47    +90 424 238 13 54   www.pedatem.com   pedatem@hotmail.com
Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Pedatem Sağlık ve Eğitim Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgilendirme amaçlı olup tüm hakları saklıdır ve izinsiz kullanılamaz. © 2012